2015 Wakacje z Kliką! – Zapisy!

11219355_984546748230531_5642257520819066391_n

Drodzy Klikowicze!

Otwieramy zapisy na Wakacje z Kliką 🙂

W tym roku dla obu grup mamy jeden formularz, prosimy o jego skrupulatne uzupełnienie. http://goo.gl/forms/PuehktQ3ao

Zapisy dla wózkowiczów na wyjazd obu grup trwają wyłącznie do 30.06.2015

Na wyjazd wakacyjny z Kliką mogą jechać wyłącznie osoby niepełnosprawne powyżej 18 roku życia. Klika nie zabiera niepełnosprawnych dzieci z rodzicami.

Wolontariuszy/fizycznych bardzo prosimy o zapisywanie się wcześniej niż w ostatnim dniu przed wyjazdem. Od Was zależy ile niepełnosprawnych będzie mogło z nami jechać.

[Ze względu na bardzo duże zainteresowanie wyjazdem wakacyjnym z Kliką wśród niepełnosprawnych oraz ograniczoną liczbę wolontariuszy, musimy wprowadzić drobne ograniczenia.

Pierwszeństwo udziału w obozie zapewnione mają CZŁONKOWIE Stowarzyszenia którzy:
– złożyli deklarację członkowską,
– opłacili składkę członkowską za 2015 rok,
– aktywnie uczestniczą w działaniach Stowarzyszenia.

Nowe osoby niepełnosprawne, które zdążyły zapisać się na wakacje przed 29.05 godziną 13.00 jadą z Kliką normalnie.Osoby zapisujące się w dalszej kolejności zobligowane są do znalezienia we własnym zakresie „opiekuna/wolontariusza/fizycznego”, który będzie im pomagał na wyjeździe. Jeśli nie mają takiej osoby są automatycznie zapisywane na listę rezerwową do momentu znalezienia przez daną osobę lub Klikę „fizycznego”.]

Starzy wyjadacze ;p zapewne już wiedzą gdzie jedziemy oraz co należy zabrać 😉 Tak serio będziemy oczywiście jeszcze na bieżąco przypominać.

Osoby, które zdążyły się już zapisać – pamiętamy, jednak mimo tego prosimy o uzupełnienie formularza.

Ogólne informacje dotyczące wakacji Rydzewo / Rajgród 11-26.07.2015:

Będziemy mieszkać w szkole i jadać posiłki z widokiem na Jezioro 🙂 Każdy niepełnosprawny będzie miał dwóch wolontariuszy do pomocy. Jedna z nich będzie pełniła rolę opiekuna nowej osoby i uczyła cię wszystkiego powoli, jak i w czym pomagać niepełnosprawnym.Dlatego jeśli nie masz żadnego doświadczenia i chciałbyś spróbować to masz świetną okazję!

To, co będziemy tam robić w dużej mierze zależy od naszej własnej pomysłowości:) Stałymi punktami programu są z reguły posiłki oraz Msze Święte. Dlatego znajdziesz tu nieograniczone pole do rozwoju swojej kreatywności. Jeśli masz chęć iść na spacer zbierz ekipę i w drogę! Zawsze znajdziesz tu chętnego do rozmowy, grania w gry, śpiewania,wyjścia na piwo, opalania na pobliskich plażach, pływania na kajakach i żaglowania!

Co roku organizujemy turniej o puchar Klikowicza, gdzie dzielimy się na drużyny, które podczas całego pobytu zdobywają punkty w różnych dyscyplinach tj. kalambury, karaoke, mecz koszykówki itp. i inne. Wieczorami, jeśli dopisuje pogoda mamy ogniska lub dyskoteki dla chętnych zawsze znajdzie się alternatywa w postaci „kącika” gier wszelakich:) W trakcie obozu odbędzie się również chrzest dla nowych członków, ale na razie nie będę Ci zdradzać szczegółów…:D

Jeśli nie możesz jechać na całe dwa tygodnie zapraszamy, na krócej… na tydzień lub na weekend  jeśli zastanawiasz się czy możesz kogoś zabrać ze sobą to odpowiem od razu, możesz!Nie zastanawiaj się ani chwili tylko zabierz ze sobą przyjaciół 🙂

Zapisy wyłączenie za pośrednictwem formularza:http://goo.gl/forms/PuehktQ3ao
W razie pytań prosimy o kontakt: 503577854 lub 664971396 klika.krakow [at] gmail.com

Zarząd Stowarzyszenia Klika

Komentarze