Klika pracuje


 

Nasza Spółdzielnia Socjalna „Klika” działa przy Katolickim Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół „Klika” i w obecnej chwili zatrudnia 14 osób niepełnosprawnych.

Od kilku lat prowadzimy wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego. W  naszej ofercie  znajduje się sprzęt rehabilitacyjny, który pomaga osobom chorym i ich bliskim. Wiemy jak ciężko jest obydwu stronom w takich chwilach i jak istotny jest odpowiedni sprzęt, aby każdy dzień ich starań o lepsze jutro był chociaż troszkę łatwiejszy. Wierzymy, że nasz sprzęt rehabilitacyjny złagodzi skutki długotrwałej choroby.

Wychodząc Państwu naprzeciw, proponujemy możliwie najtańszy sposób zaopatrzenia Państwa najbliższych w niezbędne urządzenia, niosące ogromną pomoc i ulgę w znoszeniu trudności przezwyciężania choroby.

Oferujemy swoje usługi w zakresie:

  • wypożyczenia sprzętu
  • dowozu sprzętu
  • montażu

W ramach Spółdzielni prowadzony jest także sklep internetowy ceramiki, gdzie możecie Państwo zakupić nasze piękne wyroby.

Na przełomie stycznia i lutego startujemy z nowym projektem podpałek.

 

 

logo unii

Projekt Wybieram Aktywność

Projekt jest współfinansowany z Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 Poddziałanie 9.1.2. z Europejskiego Funduszu Społecznego. Całkowita wartość Projektu wynosi : 1 767 407,62 PLN w tym wkład Funduszy Europejskich wynosi : 1 502 296,47 PLN.

.

Czytaj więcej…

logo unii

Projekt Mogę Więcej

Projekt jest współfinansowany z Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 Poddziałanie 9.1.2. z Europejskiego Funduszu Społecznego. Całkowita wartość Projektu wynosi : 1 664 751,74 PLN w tym wkład Funduszy Europejskich wynosi : 1 415 038,97 PLN.

Czytaj więcej..