Pielgrzymka z Kliką

Plakat reklamujący pielgrzymkę z Kliką

 

Moi Drodzy!
Znajomi i Nieznajomi!

Tak, jak w zeszłym roku, zwracam się do Was z ogromną prośbą.

Katolickie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół „Klika” od lat umożliwia swoim podopiecznym udział w Dominikańskiej Pieszej Pielgrzymce Na Jasną Górę. Jest to niesamowite przeżycie duchowe, nie mówiąc o korzyściach, które płyną z samego faktu wyjścia z domu. Na tydzień, bez rodziców, z przyjaciółmi. Dla większości z nas to codzienność, dla niektórych – niekoniecznie.

Żebyśmy mogli pójść – potrzebujemy Waszych serc i rąk. Nie oczekujemy żadnego doświadczenia, jedynie chęci pomocy i ukończonych 18 lat. W trybie pilnym poszukujemy wolontariuszy do następujących zadań:
– ok. 10 mężczyzn do pchania wózków i wspierania niepełnosprawnych mężczyzn na postojach i noclegach
– ok. 10 kobiet do pomocy niepełnosprawnym kobietom na postojach i noclegach
– 1 kierowcy do klikowego busa, który będzie nam towarzyszył
– 2 – 3 kwatermistrzów, którzy wspólnie z głównym sztabem organizacyjnym będą troszczyć się o zapewnienie nam noclegu na trasie (chodzi głównie o wyszukiwanie miejsc, gdzie nie ma wielu schodów, a wózek zmieści się do łazienki)

Pielgrzymka trwa od 3 do 9 sierpnia. Pielgrzymujemy z grupą „Beczka 1”. Koszt pielgrzymki to 135 zł.

Nie możesz/nie chcesz z nami iść – udostępnij naszą prośbę! W zeszłym roku dzięki Facebookowi skompletowaliśmy brakującą ilość wolontariuszy, wierzę, że w tym roku również się uda!

Masz pytania – pisz, dzwoń – pielgrzymkaklikowa@gmail.com.

W imieniu Klikowych Pielgrzymów – dziękuję!

Grażyna

P.S. Poniższe zdjęcie jest autorstwa Eweliny Miś (https://www.facebook.com/pages/Odnalezione-kadry-Ewelina-Miś/716588678434681?fref=photo) i jedynym sposobem, w jaki można je wykorzystywać, jest promowanie wspólnego pielgrzymowania z Kliką.

Komentarze