Sylwester 2015/2016!!!

 

Z przyjemnością informujemy, że wielkimi krokami zbliża się wyczekiwany przez wielu dzień, dzień, który na zawsze zmieni Wasze życie, po którym już nic nie będzie takie samo… dzień klikowego Sylwestra!

Z tego powodu umieszczamy tę zgrabną notkę z kilkoma cennymi informacjami, abyście już dziś mogli dobrze przygotować się do wyjazdu.

Kiedy? Od 29.12.15r. do 02.01.16r. – Nie, to nie błąd autora, to też nie twoje zmęczenie. Twój wzrok Cię nie myli – w tym roku świętujemy aż 5 dni!

Gdzie? W malowniczej górskiej miejscowości, z dala od krakowskiego zgiełku ulic, rozkrzyczanych ludzi, natrętnych gołębi i wszechobecnego smogu. Do wyboru są dwie miejscowości: Podobin oraz Lubomierz. Wiemy, że wybór nie jest prosty, jednak dla ułatwienia powiemy Ci, że obie grupy są równie wspaniałe!

Z kim? Oczywiście z nami – grupą klikowych przyjaciół. Z ludźmi o nieprzeciętnym poczuciu humoru (i apetycie), ogromnej otwartości na drugiego człowieka, lubiącymi spędzać czas na niezliczonych rozmowach/ dyskusjach/ konwersacjach/ debatach/ pogawędkach na tematy ważne i ważniejsze.

Co ze sobą zabrać? Ciepłe fatałaszki, śpiwór, zatyczki do uszu (klikowicze lubią chrapać), dobry humor i dużo uśmiechu!

Temat przewodni? W tym roku w Podobinie czeka Was niepowtarzalna okazja, aby wziąć udział w specjalnej edycji „Tańca z wózkami”!

Koszt? Orientacyjny koszt wyjazdu to ok. 140zł, jednak dokładną informację podamy wkrótce.

Jeśli jesteś już zdecydowany, że tegorocznego Sylwestra chcesz spędzić właśnie z nami, niezwłocznie wypełnij formularz  <kliknij tu>

Komentarze