Sylwester z Kliką 2016

 

Dzień, na który wielu z nas czeka z utęsknieniem – z nostalgią wspominamy ubiegłe lata, z zadumą rozmyślamy o tym, co spotka nas tym razem. Są i tacy, którzy nie śpią po nocach rozmyślając nad wieczorową kreacją – panie wydają swoje ostatnie oszczędności na makijaż i fryzjerów, panowie na garnitury i lekcje tańca. Wszyscy z niecierpliwością czekają na dzień, po którym nic już nie będzie takie samo.

Z przyjemnością pragniemy zaprosić Was na Sylwestra z Kliką 2016!

⦁ Kiedy? 29.12.2016r. – 01.01.2017r.

⦁ Gdzie? grupa Kasi – Stare Bystre, grupa Grzegorza – Lubomierz

⦁ Cena? 130 zł

Zabawa do białego rana, moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń, profesjonalny DJ Wojtek, pierwszorzędne towarzystwo i (co najważniejsze!) wyborne jedzenie!

Ale kochani, to nie koniec atrakcji, w tym roku proponujemy Wam zabawę w stylu lat 20-stych oraz II etap Zimowych Metamorfoz!

Aby wziąć udział II etapie Zimowych Metamorfoz należy zgłosić się do Eweliny Miś do 15 grudnia. Zapisać można się drogą mailową: mis.ewelinaa@gmail.com
Do udziału zapraszamy wózkowiczów – zarówno panie jak i panów.

Natomiast fizyczni będą mieli okazję wziąć udział w pokazie mody w stylu lat 20-stych, która odbędzie się podczas Gali w noc sylwestrową. Najlepszy strój zostanie bez wątpienia nagrodzony!
Osoby chcące wziąć udział w pokazie mody również muszą się zapisać drogą mailową do 15 grudnia: mis.ewelinaa@gmail.com.

Zapisać można się wypełniając formularz:

https://docs.google.com/forms/d/1uW-0L0y2ax_cFrrZEPKpFNedXHnta_CtgWi2aOkzJDU/edit

Im szybciej, tym lepiej.
Zapraszamy!

Komentarze