Zapraszamy na Wielką Polanę! od 28 maja do 2 czerwca 2018

Zapraszamy na Wielką Polanę!
Można przyjechać od 28 maja do 2 czerwca 2018
Zapisy transport (kliknij).https://docs.google.com/spreadsheets/d/1QVyvFgRT_k9q30M0N_n3NL7Q7q1zUSgqoo1cx8KfcJg/edit#gid=0

Dla tych, którzy nie wiedzą:
„Polana” to niezorganizowany wyjazd do górskiej chatki w Sidzinie Wielkiej koło Jordanowa. Czas spędzamy ciesząc się z własnego towarzystwa. Gramy w planszówki, śpiewamy, łazimy po górkach i górach lub po prostu leniuchujemy przy piecu albo na werandzie.

Każdy wózkowicz, który chce przyjechać musi na własną rękę zorganizować sobie fizycznych do ogarnięcia na miejscu. Prosimy o rozważne podejście do tematu ze względu na trudniejsze warunki akomodacyjne.

Trzeba zabrać:
– śpiwór
– opłata za noc +- 15 zł
– jedzenie

Warto zabrać:
– gitary i wszelakie instrumenty
– śpiewniki
– gry planszowe i nie tylko
– dobry humor

Można przyjechać na ile dni się chce w podanym powyżej terminie

Jak dojadę (kliknij):
-Z Jordanowa kierujemy się w kierunku Wadowic.
-Po około 2 m należy skręcić z lewo (Powinien być kierunkowskaz na dom wczasów dziecięcych w Sidzinie, można z niego korzystać dość często).
– Po kolejnych 3 km, kolejny zakręt w lewo, (w Bystrej)
– Kolejny zakręt (w prawo) znajduje się przy dość charakterystycznej kapliczce. Można kierować się znakami na „Sidzina W. Polana”, albo „Zubrzyca”. (i jak zawsze dom wczasów dziecięcych).
– Dalej jedziemy cały czas główną drogą w stronę Zubrzycy. Mijamy dom wczasów dziecięcych aż dojedziemy do dwóch serpentyn. (bardzo charakterystyczne).
– Mijając je po 200 metrach skręcamy w prawo w pierwszą asfaltową drogę.
– Podjeżdżając pod górę mijamy (lewą ręką) kapliczkę, dojeżdżamy do końca asfaltu i ostrożnie jedziemy dalej kamienisto-błotnistą drogą, aż do polanki. (w zimie może to być utrudnione;)
– Parkujemy samochody w bezpiecznym miejscu, i idziemy na herbatę lub małe co-nieco
Do zobaczenia!

Komentarze