Kwesty

Kwesty przykościelne to jedna z ważniejszych form finansowania działalności naszego Stowarzyszenia. Pieniądze uzyskane w ramach kwest są jednym z głównych źródeł wsparcia Kliki, dzięki którym możemy organizować różne wydarzenia w ciągu roku. Między innymi wszystkie wyjazdy – rekolekcje, pielgrzymki, sylwestry, obozy. A także wyjścia kulturowe do kina, teatru, na basen i wiele, wiele innych. Więcej informacji w opisie działalności.

Pomóż i dołącz do nas! Jak to zrobić:

1.Przychodząc na Mszę Świętą ze znajomymi i ofiarowując kwestującym pod kościołem

2. Kwestując z nami! Szukamy chętnych, którzy pomogą nam po każdej Mszy. Wystarczy postać chwilę z puszką, nawet przez 10-15 minut. O pomoc i wsparcie prosimy osoby mieszkające niedaleko kościołów, w których kwestujemy. Jeśli nie masz doświadczenia to możesz być spokojny, że ktoś Ci pomoże i poinstruuje, co i jak. Twoją rolą będzie rozdawanie ulotek, cukierków i uśmiechów, a w zamian zbieranie do puszki datków. Aby wysiłek włożony w organizację kwesty w danej parafii nie poszedł na marne oraz został wykorzystany w 100 % potrzebujemy ludzi. Optymalna ilość to 5-6 osób razem z wózkowiczami po każdej Mszy. Wiadomo, im więcej tym lepiej.

3. Jeśli z jakichś względów nie możesz uczestniczyć w kweście zapraszamy do Klub Klikowego Anioła Stróża

4. Udostępniając informacje o kwestach znajomym, jeśli z jakiegoś powodu nie możesz nas wesprzeć może zrobi to Twój znajomy!

Pytania dotyczące kwest prosimy kierować do Grzegorza Sotoły.

Dane rejestrowe

REGON: 003917213
NIP: 676-22-79-392
KRS: 0000236096

Klika

Katolickie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół "Klika"

ul. Stolarska 12,
31-043 Kraków
tel. 664-971-396
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.